KONST / Litografier / Offset 14733162
nr 1473 3162
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Offset, 2 st. Storskär och Västan. Signerad, numrerad -74 / 77, daterad 88/650 + 234/250. Färglitografi, bildmått: 36x45, yttermått inklusive ram: 48x55 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
måndag 6 juni 2022
kl 19:50:05
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö